The Afterparty

 

The Afterparty

Het is inmiddels traditie; na de optredens in de stad komen steeds meer DJ’s naar de studio van 4daagseradio om daar nog even stevig door te draaien. Elke nacht tussen middernacht en 03:00 uur (en vrijdag al vanaf 22:00 uur!) luister je naar The Afterparty via de gecombineerde zenders van 4daagseradio op 11 frequenties in de wijde regio rondom Nijmegen.

Voor 2017 is er goed nieuws! De Afterparty start al op vrijdagavond 14 juli, eigenlijk zaterdagochtend. Daarmee start 4daagseradio dit jaar niet om 12 uur ’s middags, maar al om middernacht. Een extra aflevering, dus!

De laatste nieuwtjes, foto’s en video’s rondom the Afterparty vindt je op de Afterparty Facebookpagina

Dit was de line-up van The Afterparty 2017:

Vrijdagavond 14 juli 2017:
00:00 – 01:00 – Aerofoil (Facebook)
01:00 – 02:00 – Bombastic (Website)
02:00 – 03:00 – Sebastian Moreno (Website)

Zaterdagavond 15 juli 2017:
00:00 – 01:00 – Thomas Newson (Hit – Flute) (Website)
01:00 – 02:00 – Rodney Newtone (Facebook) (Soundcloud)
02:00 – 03:00 – Stanley Martir (Facebook)


Zondagavond 16 juli 2017:
00:00 – 01:00 – Jani (Facebook)
01:00 – 02:00 – The Boy Next Door (Hit – La Colegiala) (Soundcloud)
02:00 – 03:00 – Jay Rox (Website) (Facebook)


Maandagavond 17 juli 2017:
00:00 – 01:00 – Billy the Kit (Website)
01:00 – 02:00 – Nepro (Facebook)
02:00 – 03:00 – Fresh Coast (Hit – La Colegiala) (Facebook) (Soundcloud)


Dinsdagavond 18 juli 2017:
00:00 – 01:00 – Tom G. (Facebook) (Mixcloud)
01:00 – 02:00 – San Sebastian (Facebook) (Soundcloud)
02:00 – 03:00 – Chris Odd (Facebook)


Woensdagavond 19 juli 2017:
00:00 – 00:30 – LNY TNZ (Hit – Set You Free) (Hit – Burn it down) (Website)
00:30 – 01:00 – Joost van Bellen (Website)
01:00 – 02:00 – Lewis Low (Website) (Facebook) (Soundcloud)
02:00 – 03:00 – Ralph Wonder (Website) (Facebook)


Donderdagavond 20 juli 2017:
00:00 – 01:00 – Sophie Francis (Hit – Without You) (Website) (Facebook) (Ultra-set)
01:00 – 03:00 – René “Dave Leatherman” van der Weijde (Facebook)


Vrijdagavond 21 juli 2017:
22:00 – 23:00 – Simon Titus (Website) (Facebook)
23:00 – 00:00 – Maurice West (Facebook) (Soundcloud)
00:00 – 00:30 – TV Noise (Website) (Facebook)
00:30 – 01:00 – Mike Williams (Profile) (Facebook) (Soundcloud)
01:00 – 01:30 – MC Marboo (Website) (Facebook)
01:30 – 03:00 – Aerofoil (Facebook)

Foto’s en video’s van deze serie Afterparties zijn te vinden op de 4Daagseradio Afterparty Facebookpagina


Dit was de line-up van The Afterparty in 2016:

Zaterdagavond:

00:00 – 01:00 – Diozo
01:00 – 02:00 – Orson Welsh
02:00 – 03:00 – Jay Rox

Zondagavond:
00:00 – 01:00 – Olav Basoski
02:00 – 03:00 – Simon Titus
Afro Bros Lekke band

Maandagavond:
00:00 – 00:30 – Vato Gonzalez & MC Tjen
00:30 – 01:00 – Ralph Wonder
01:00 – 02:00 – Jay Sunday
02:00 – 03:00 – Aerofoil
Rob Boskamp helaas ziek

Dinsdagavond:
00:00 – 01:00 – John Deviate Uitzending vervallen, sorry John!
01:00 – 02:00 – Rodney Newtone Uitzending vervallen, sorry Rodney!
02:00 – 03:00 – Chris Odd Uitzending vervallen, sorry Chris!

Woensdagavond:
00:00 – 00:30 – Jani
00:30 – 01:00 – Faya
01:00 – 02:00 – DJ Jean Overmacht
01:00 – 02:00 – Jani
02:00 – 03:00 – Skitzofrenix & Forrest Funk back to back!

Donderdagavond:
00:00 – 01:00 – Jochen Miller
01:00 – 02:00 – Mason
02:00 – 03:00 – Nepro

Vrijdagavond:
22:00 – 22:30 – Holl & Rush
22:30 – 01:00 – René “TFX” van der Weijde & Robin “Jaydee” Albers back to back!
01:00 – 01:30 – D-Rashid
01:30 – 02:30 – Rodney Newtone
02:30 – 03:00 – Ralph Wonder

Dit was de line-up van The Afterparty in 2015:

Zaterdagavond:
00:00 – 01:00 – Plan de Champagne
01:00 – 02:00 – Ralph Wonder
02:00 – 03:00 – Forrest Funk

Zondagavond:
00:00 – 03:00 – Tommy Largo
00:00 – 03:00 – Menno Overvliet
00:00 – 03:00 – Simon Titus Live

Maandagavond:
00:00 – 01:00 – Asino
01:00 – 02:00 – Mason
02:00 – 03:00 – Dani L. Mebius

Dinsdagavond:
00:00 – 01:00 – Lost Stories & Funk D
01:00 – 02:00 – Afro Bros
02:00 – 03:00 – Jani

Woensdagavond:
00:00 – 01:00 – Peter Gelderblom
01:00 – 02:00 – Levy Pro
02:00 – 03:00 – Nepro

Donderdagavond:
00:00 – 01:00 – Sebastian Bronk
01:00 – 01:30 – DJ Jean
01:30 – 02:00 – Bas Kunnen
02:00 – 03:00 – Art Inc;

Vrijdagavond:
00:00 – 01:00 – Vato Gonzalez
01:00 – 02:00 – Magnificence
02:00 – 03:00 – Marcus Schössow & Years
01:00 – 02:00 – Dubvision (Website) (Facebook)